Čas na serveru 17:08:34

Jan Rapin
Bohyně Pomona

Id: 132602

Bohyně Pomona

  •  / Bohyně Pomona / Jan Rapin
  •  / Bohyně Pomona / Jan Rapin
  •  / Bohyně Pomona / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1405x

Vyvolávací cena:

17 000