Čas na serveru 00:01:18

Jan Rapin
Commedia dell´ arte

Id: 229701

Commedia dell´ arte

  •  / Commedia dell´ arte / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno uprostřed dole, datováno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno,po

zobrazeno: 510x

Vyvolávací cena:

45 000