Čas na serveru 20:09:49

Jan Rapin
Concerto Grosso II.

Id: 226202

Concerto Grosso II.

  •  / Concerto Grosso II. / Jan Rapin

olej/překližka, rozměr 32 x 64 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2135x

Vyvolávací cena:

10 000