Čas na serveru 07:37:07

Jan Rapin
Dívka s perlou

Id: 181607

Dívka s perlou

  •  / Dívka s perlou / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 694x

Vyvolávací cena:

12 500