Čas na serveru 20:32:18

Jan Rapin
Dívka s perlou I.

Id: 181608

Dívka s perlou I.

  •  / Dívka s perlou I. / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, lokálně krakelováno, rámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 2035x

Vyvolávací cena:

12 501