Čas na serveru 09:56:39

Jan Rapin
Dívka v modrém

Id: 221601

Dívka v modrém

  •  / Dívka v modrém / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, rámováno,po

zobrazeno: 3709x

Vyvolávací cena:
4 800

19 100