Čas na serveru 20:19:49

Jan Rapin
Letní dívka

Id: 141801

Letní dívka

  •  / Letní dívka / Jan Rapin
  •  / Letní dívka / Jan Rapin
  •  / Letní dívka / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1505x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 55