Čas na serveru 23:43:47

Jan Rapin
Loutnista

Id: 188802

Loutnista

  •  / Loutnista / Jan Rapin
  •  / Loutnista / Jan Rapin
  •  / Loutnista / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO

zobrazeno: 1818x

Vyvolávací cena:

15 500