Čas na serveru 16:40:45

Jan Rapin
Loutnista

Id: 173001

Loutnista

  •  / Loutnista / Jan Rapin
  •  / Loutnista / Jan Rapin
  •  / Loutnista / Jan Rapin
  •  / Loutnista / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, PO

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:

18 000