Čas na serveru 20:36:59

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 195402

Loutnistka

  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po

zobrazeno: 1056x

Vyvolávací cena:

17 500