Čas na serveru 14:22:46

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 157902

Loutnistka

  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1955x

Vyvolávací cena:

31 000