Čas na serveru 21:32:06

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 157902

Loutnistka

  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1430x

Vyvolávací cena:

31 000