Čas na serveru 20:48:51

Jan Rapin
Magdaléna

Id: 287803

Magdaléna

  •  / Magdaléna / Jan Rapin
  •  / Magdaléna / Jan Rapin
  •  / Magdaléna / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno

zobrazeno: 1440x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 53