Čas na serveru 21:48:24

Jan Rapin
Parfém

Id: 182706

Parfém

  •  / Parfém / Jan Rapin
  •  / Parfém / Jan Rapin
  •  / Parfém / Jan Rapin
  •  / Parfém / Jan Rapin
  •  / Parfém / Jan Rapin
  •  / Parfém / Jan Rapin
  •  / Parfém / Jan Rapin
  •  / Parfém / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 95 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, k dílu přiložena karafa, na které je vybroušen stejný motiv jako na obrazu a je značená autorem na zadní straně, výška cca 26 cm

zobrazeno: 3674x

Vyvolávací cena:
7 500

28 000