Čas na serveru 21:34:07

Jan Rapin
Zasněná

Id: 132601

Zasněná

  •  / Zasněná / Jan Rapin
  •  / Zasněná / Jan Rapin
  •  / Zasněná / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1305x

Vyvolávací cena:

18 000