Čas na serveru 03:11:00

Jan Rapin
Zasněná

Id: 132601

Zasněná

  •  / Zasněná / Jan Rapin
  •  / Zasněná / Jan Rapin
  •  / Zasněná / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1739x

Vyvolávací cena:

18 000