Čas na serveru 20:35:20

Jan Rapin
Zátiší

Id: 174901

Zátiší

  •  / Zátiší / Jan Rapin
  •  / Zátiší / Jan Rapin
  •  / Zátiší / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 827x

Vyvolávací cena:

8 000