Čas na serveru 20:40:22

Jan Rapin
Zátiší s karafou

Id: 174902

Zátiší s karafou

  •  / Zátiší s karafou / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 699x

Vyvolávací cena:

9 200