Čas na serveru 08:06:21

Jan Šafařík
Čtenář

Id: 99408

Čtenář

  •  / Čtenář / Jan Šafařík
  •  / Čtenář / Jan Šafařík
  •  / Čtenář / Jan Šafařík

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/lepenka, rozměr ve výřezu 23,5 x 19,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1906, paspartováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2156x

Vyvolávací cena:

21 500

Příhozy: 50