Čas na serveru 17:55:07

Jan Šafařík
Pohled na Prahu

Id: 172101

Pohled na Prahu

  •  / Pohled na Prahu / Jan Šafařík

kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2014x

Vyvolávací cena:

14 000