Čas na serveru 22:19:55

120 km/hod.

Id: 384303

120 km/hod.

  •  / 120 km/hod. / Jan Saudek
  •  / 120 km/hod. / Jan Saudek
  •  / 120 km/hod. / Jan Saudek
  •  / 120 km/hod. / Jan Saudek

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 49 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 3971x

Vyvolávací cena:
9 500

146 000