Čas na serveru 12:13:18

Břemeno

Id: 78519

Břemeno

  •  / Břemeno / Jan Saudek
  •  / Břemeno / Jan Saudek
  •  / Břemeno / Jan Saudek
  •  / Břemeno / Jan Saudek

fotografie, velikost listu 39,5 x 30 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno uprostřed dole "Burden + 348", model print, print finished sept. 18, 1887, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3727x

Vyvolávací cena:

22 000