Čas na serveru 15:07:23

Czechoslovakia, Praque November´s End, 1989

Id: 326001

  •  / Czechoslovakia, Praque November´s End, 1989 / Jan Saudek

fotografie, rozměr 39,7 x 29,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1901x

Vyvolávací cena:

19 000