Čas na serveru 22:31:16

Dáma v modrém

Id: 413102

Dáma v modrém

  •  / Dáma v modrém / Jan Saudek

fotografie, rozměr ve výřezu 37,5 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1998x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 59