Čas na serveru 13:24:50

Dívka ve slamáčku

Id: 350804

Dívka ve slamáčku

  •  / Dívka ve slamáčku / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr 23,6 x 29,8 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1468x

Vyvolávací cena:

29 000