Čas na serveru 11:50:24

Final photograph

Id: 381206

Final photograph

  •  / Final photograph / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr listu 31 x 32 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, levý horní roh v minulosti přeložen, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5091x

Vyvolávací cena:
3 800

27 000