Čas na serveru 10:42:47

Jam Session

Id: 300204

Jam Session

  •  / Jam Session / Jan Saudek
  •  / Jam Session / Jan Saudek
  •  / Jam Session / Jan Saudek
  •  / Jam Session / Jan Saudek

konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

zobrazeno: 2365x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 49