Jewellery made by Mr. Bořek Šípek
Id: 499604
fotografie, rozměr 25,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, datováno a popsáno na levé straně, volně loženo
zobrazeno: 311x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,14,21,32,00
( 14.5.2024, 21:32:00 )
minimální příhoz 100 Kč
23.4.2024 | 14:13 | 3 500 Kč |