Čas na serveru 17:47:12

Koláž pro Irén

Id: 40701

Koláž pro Irén

  •  / Koláž pro Irén / Jan Saudek

koláž/fotografie/kartón, rozměr koláže 37 x 43 cm, signováno, věnování, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 3506x

Vyvolávací cena:
8 000

11 555