Čas na serveru 10:21:31

Koupel

Id: 78518

Koupel

  •  / Koupel / Jan Saudek
  •  / Koupel / Jan Saudek
  •  / Koupel / Jan Saudek

fotografie, velikost listu 39,5 x 29 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno 1983, popsáno The Bath, uprostřed dole popsáno: print sept. 29, 11 color oct. 9, Jan finishes oct. 11, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 4051x

Vyvolávací cena:

7 000