Čas na serveru 09:16:00

Lovers on a Throne

Id: 414001

Lovers on a Throne

  •  / Lovers on a Throne / Jan Saudek

fotografie, rozměr listu 29,4 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, fotografie na několika místech ohnutá

zobrazeno: 4175x

Vyvolávací cena:

20 000