Čas na serveru 10:03:27

Magdalena Kožená

Id: 295103

Magdalena Kožená

  •  / Magdalena Kožená / Jan Saudek

fotografie, rozměr ve výřezu 39,5 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie

zobrazeno: 8398x

Vyvolávací cena:

16 500