Čas na serveru 12:31:19

Marie

Id: 286603

Marie

  •  / Marie / Jan Saudek
  •  / Marie / Jan Saudek
  •  / Marie / Jan Saudek
  •  / Marie / Jan Saudek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 51,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6948x

Vyvolávací cena:

24 000

Účastníci: 27

Příhozy: 67