Čas na serveru 05:09:36

Marie č. 1

Id: 432001

Marie č. 1

  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek
  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek
  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 60 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti

zobrazeno: 13445x

Vyvolávací cena:
9 500

235 000

Příhozy: 72