Čas na serveru 16:35:31

Marie I

Id: 414803

Marie I

  •  / Marie I / Jan Saudek
  •  / Marie I / Jan Saudek
  •  / Marie I / Jan Saudek
  •  / Marie I / Jan Saudek

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 50 x 70 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 1544x

Vyvolávací cena:

35 000