Čas na serveru 09:59:40

Motherhood

Id: 350807

Motherhood

  •  / Motherhood / Jan Saudek
  •  / Motherhood / Jan Saudek
  •  / Motherhood / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 872x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 50