Čas na serveru 02:18:58

My father

Id: 358302

My father

  •  / My father / Jan Saudek
  •  / My father / Jan Saudek
  •  / My father / Jan Saudek
  •  / My father / Jan Saudek
  •  / My father / Jan Saudek
  •  / My father / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr fotografie 16 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 6898x

Vyvolávací cena:

32 000