Čas na serveru 06:34:17

Na procházce

Id: 420903

Na procházce

  •  / Na procházce / Jan Saudek
  •  / Na procházce / Jan Saudek
  •  / Na procházce / Jan Saudek
  •  / Na procházce / Jan Saudek

olej/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2005)

zobrazeno: 2146x

Vyvolávací cena:
10 500

110 000