Čas na serveru 07:19:10

New York, New York I

Id: 416401

New York, New York I

  •  / New York, New York I / Jan Saudek

digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 1316x

Vyvolávací cena:

10 000