Čas na serveru 12:18:22

New York, New York II

Id: 426201

New York, New York II

  •  / New York, New York II / Jan Saudek

digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 1495x

Vyvolávací cena:

21 000