Čas na serveru 00:44:40

Now York New York

Id: 106129

Now York New York

  •  / Now York New York / Jan Saudek

fotografie, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno ve spodní části fotografie včetně datace 90, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 5482x

Vyvolávací cena:

39 000

Účastníci: 20

Příhozy: 66