Čas na serveru 17:09:09

Oh, Those Roaring Sixties

Id: 414804

Oh, Those Roaring Sixties

  •  / Oh, Those Roaring Sixties / Jan Saudek

litografie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 695x

Vyvolávací cena:

19 000