Čas na serveru 11:46:12

Oh those roating sixties!

Id: 355301

Oh those roating sixties!

  •  / Oh those roating sixties! / Jan Saudek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56 x 44 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3145x

Vyvolávací cena:

17 500