Čas na serveru 20:46:30

Pieta

Id: 219401

Pieta

  •  / Pieta / Jan Saudek
  •  / Pieta / Jan Saudek
  •  / Pieta / Jan Saudek

fotografie, rozměr cca 30,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, lokálně pomačkaný papír, nerámováno

zobrazeno: 2696x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 49