Čas na serveru 02:09:44

Portrait of a Virgine

Id: 350806

Portrait of a Virgine

  •  / Portrait of a Virgine / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr 29,3 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1656x

Vyvolávací cena:

37 000