Čas na serveru 23:59:20

Portrét Michelle

Id: 512707

Portrét Michelle

  •  / Portrét Michelle / Jan Saudek

olej/sololit, rozměr 20 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 443x

Vyvolávací cena:
12 000

43 000

2024,09-1,10,20,28,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu