Čas na serveru 05:06:10

Portrét Sáry

Id: 438302

Portrét Sáry

  •  / Portrét Sáry / Jan Saudek
  •  / Portrét Sáry / Jan Saudek
  •  / Portrét Sáry / Jan Saudek

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

zobrazeno: 2333x

Vyvolávací cena:
11 500

100 000

Účastníci: 23

Příhozy: 57