Čas na serveru 14:44:45

Sluníčko - Monstrance

Id: 481901

Sluníčko - Monstrance

  •  / Sluníčko - Monstrance / Jan Saudek

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 781x

Vyvolávací cena:
12 000

53 000

2024,03-1,04,21,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 51