Čas na serveru 00:30:18

Sluníčko - Monstrance

Id: 508901

Sluníčko - Monstrance

  •  / Sluníčko - Monstrance / Jan Saudek

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 535x

Vyvolávací cena:
12 500

37 000

2024,09-1,10,21,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu