Čas na serveru 09:13:26

Sluníčko - Monstrance

Id: 508902

Sluníčko - Monstrance

  •  / Sluníčko - Monstrance / Jan Saudek

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1551x

Vyvolávací cena:
12 500

41 000

2024,06-1,25,20,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu