Čas na serveru 03:42:08

Sluníčko - Monstrance

Id: 508902

Sluníčko - Monstrance

  •  / Sluníčko - Monstrance / Jan Saudek

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 3038x

Vyvolávací cena:
12 500

87 000

Příhozy: 54