Čas na serveru 08:34:29

Sluníčko - Monstrance

Id: 509302

Sluníčko - Monstrance

  •  / Sluníčko - Monstrance / Jan Saudek

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 767x

Vyvolávací cena:
12 500

39 000

2024,06-1,24,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu