Čas na serveru 04:10:48

Sluníčko - Monstrance

Id: 509302

Sluníčko - Monstrance

  •  / Sluníčko - Monstrance / Jan Saudek

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 2342x

Vyvolávací cena:
12 500

105 000

Příhozy: 96