Čas na serveru 08:19:33

The Dolls

Id: 497901

The Dolls

  •  / The Dolls / Jan Saudek
  •  / The Dolls / Jan Saudek
  •  / The Dolls / Jan Saudek

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zakoupeno na výstavě Poslední výstava Jana Saudka v roce 1998 v Obecním domě

zobrazeno: 6217x

Vyvolávací cena:
25 000

240 000

Příhozy: 105