Čas na serveru 21:41:01

The Dolls

Id: 497901

The Dolls

  •  / The Dolls / Jan Saudek
  •  / The Dolls / Jan Saudek
  •  / The Dolls / Jan Saudek

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zakoupeno na výstavě Poslední výstava Jana Saudka v roce 1998 v Obecním domě

zobrazeno: 3134x

Vyvolávací cena:
25 000

210 000

2024,05-1,13,21,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 99